שכחת את סיסמתך?

הקלידו את כתובת המייל ולינק ליצירת סיסמה ישלח אליכם מייד

איפור ועדשות מגע?

יום רביעי 01 אפריל 2020
לכולנו חשוב להיראות מטופחות ויפות. האיפור הוא חלק משגרת יומן של רבות מאתנו, והוא מצריך מיומנות רבה פעמים רבות וכמובן גם שימוש בתכשירים באיכות גבוהה. מי שעונדת עדשות נאלצת להתמודד עם לא מעט אתגרים במהלך האיפור השונים מאלו של זו שאיננה עונדת עדשות או מרכיבה משקפיים. ובכל זאת, ולמרות האתגר שבכך, אפשר לבצע זאת נכו...

מודע חשוב לבצע בדיקת ראייה?

יום רביעי 15 אפריל 2015
בדיקת ראייה היא דבר שכדאי לעשות על בסיס קבוע. ובכל זאת, חלק לא מבוטל מהאנשים שוכחים זאת. בין אם משתמשים כיום בתיקוני ראייה או לא, ישנם גורמים מזיקים רבים המשפיעים על העיניים שלנו מדי יום. לפיכך, אין זה מפתיע כי בהירות הראייה משתנה עם הזמן. אופטיקאים במומחים בווילנה זינקי ממליצים לך מייד לקבוע פגישה לבדיקת ראייה . כדי להקל על ההחלטה, כדאי להכיר את ההליך הזה טוב יותר לפני כן.

כיצד לבחור מסגרות למשקפיים על פי צורת הפנים?

יום רביעי 08 אפריל 2020
מדוע כמה משקפיים נראים אטרקטיביים על מדף, אך לא כל כך טוב כשמניחים אותם? מכיוון שמסגרות המשקפיים צריכות להיות בסגנון הנכון, המותאם לצורת הפנים. בעת בחירת מסגרות, צורת הפנים חשובה ביותר. הפנים של רוב האנשים תואמות צורות ספציפיות: סגלגל, ריבוע, עיגול, לב ויהלום. כדי לגלות את עצמך, מספיק לתפוס את השיער מהפנים ולהעריך את קווי המתאר. להלן המלצות מסגרת לצורות שונות.

בחנו את עצמכם: האם אתם זקוקים למשקפיים?

יום שני 01 ינואר 0001
כל אדם שבריאותו עומדת לנגד עיניו יוכל לומר לכם שאחד האלמנטים החשובים ביותר בכל הנוגע לשמירה על הבריאות הוא ביצוע של בדיקות שגרתיות. בין היתר מדובר על בדיקות דם, בדיקות סקר לאבחון מחלות וכן בדיקות ראייה שגרתיות. על ידי ביצוע של בדיקות באופן קבוע, ניתן לוודא כי הבריאות תקינה ושנמצאים במסלול הנכון. ההבדל בין בדיקה...

?מדוע חשוב להרכיב משקפי שמש

יום שישי 22 מאי 2020
קרני UV פועלות גם בימי שמש וגם מעוננים, ולכן יש צורך להגן על העיניים מפני השפעותיהם המזיקות. הדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא משקפי שמש ( עם או בלי פולוירט ). הם לא רק גורמים לך להרגיש בנוח בשמש הקיצית החמה, אלא גם עוזרים לשמור על בריאות העיניים. זהו אמצעי מניעה נהדר כנגד היווצרות מוקדמת של קמטים סביב העיניים, משקפי שמש לגברים ונשים עם עיצוב מקורי, צבעים וקישוטים הם מבטא בסגנון בהיר ופרטי תמונה בלעדיים המדגישים את האינדיבידואליות שלך.